ŻYJEMY !

Tak, to z pewnością dobra wiadomość. Bynajmniej dla nas. Żyjemy i mamy się dobrze. Jedynie blog umarł zapadł w zimowy sen. Całe szczęście idzie wiosna, dni są dłuższe, cieplejsze więc jest nadzieja, że odżyje i znowu będziecie mogli cieszyć oko zdjęciami fajnych dziewcząt ubranych tylko w bikini i relacjami z podróży.
Poza tym prawie po staremu z jedną wielką zmianą o imieniu Ksawery.Processed with VSCOcam with x1 presetZa chwilę miną trzy miesiące kiedy jest z nami. Przez ten czas Młody okręcił wokół palca wszystkich ze swojego otoczenia i jak prawdziwy dyktator to On decyduje co można zrobić w danej chwili (choćby teraz – piszę ten wpis gdy on wisi przy cycku i korzystam z chwili bo za chwilę trzeba „odbić” i na rączki). Czyli totalny chillout. Spacery, spanie, cycek, pielucha, zabawa. I mimo, że czasami padamy ze zmęczenia na twarze to łapię się na tym, że w połowie dnia, będąc w pracy już za Nim tęsknię i czekam chwili, żeby wrócić do domu i Go przytulić.Processed with VSCOcam with b1 presetDobra, koniec. ENJOY LIFE nie będzie blogiem parentingowym! Bynajmniej nie na pełną skalę. Chociaż serdeczny przyjaciel – szczęśliwy ojciec rocznej córeczki – namawia mnie by zacząć robić vlog o pielęgnacji dzieci. Pomyślimy.
Najbliższe plany wyjazdowe to wypad nad Bałtyk w maju (nie majówka). Przy czym ciągle dokładny cel nie został ustalony. Zatem jeśli macie jakieś propozycje to bardzo proszę piszcie w komentarzach. Warunek – fajne miejsca do spacerowania z maluchem. Nie musi to być duże miasto. Marzy mi się pusty deptak wzdłuż plaży, bez straganów, kebabów, tłumów turystów i z jakimiś dzikimi, nieodkrytymi plenerami do fotografowania plus jakieś fajne jedzenie.Processed with VSCOcam with b3 preset
Processed with VSCOcam with t1 preset

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s